Tesisat & Altyapı

Çıkış (140 × 80 px) (500 × 500 px) (3)

Markalar

Elektrik Malzemeleri   

Günümüzde Her Sektörde, Her Alanda Kullanılabilen Envai Çeşitleri Olan Malzemelerdir. Elektrik Malzemeleri  Diğer Malzemelere Nazaran En Fazla Güvenlik Gerektiren Türlerdir. Ucuz Seçilen Yöntemler İnsan Hayatını Söz Konusu Edebilir, Bu Nedenledir Ki Elektrik Malzemelerinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Fazlasıyla Önem Teşkil Etmektedir. Elektrik Malzemeleri  elektrikmalzemelerimiz.com Hizmeti İle De Temin Edilmekte Olup, Tüketiciye Her Türlü Ürünü Bir Çok firma Ve Markalar,  Fiyat Seçeneği İle Sunmaktadır. Bu Sistem Bir Çok Bilinçli Tüketiciyi Beraberinde Getirmiştir. Online Satış, Tüketicinin Vazgeçemediği Bir Alan Haline Gelmesi Bir Çok Firmanın Da Bu Alanda Faaliyet Getirmesini Sağlamıştır.

Elektrik Malzemeleri Fiyatları

Elektrik Malzemeleri Fiyatları, Güvenirliği Odak Noktası Olmamalı Sitenin Güvenirliliği De Göz Önüne Alınmalıdır. Firmamız Elektrik Malzemeleri Sektöründe Faaliyet Gösteren, Lider Olmuş İmalatçılardan Malzeme Tedarik Etmesi Açısından En Avantajlı Fiyatları, En Geniş Ürün Yelpazesi İle Yüksek Online Satış Güvenirlik Sertifikalarını Entegre Ederek Siz Değerli Müşterilerimize Sunmayı Prensip Edinmiştir.  elektrikmalzemelerimiz.com İlkesi İle Tüketiciye Kolay Ve Hızlı Bir Şekilde Ulaşmayı Hedef Edinmiş Olup , Değişen Teknolojiyi Takip Ederek Tüm Teknik Ve Güler Yüzlü Personelimiz İle Hizmetinizdedir.

Elektrik Malzemeleri  Elektrik / Tesisat Malzemeleri 

Şalt Malzemeler

Elektrik Devrelerinde Gereken Kontrol Sistemini Sağlayan Ve Koruyan Tüm Ekipmanlara Şalt Malzemeleri Denmektedir. Analizörler, Asal Switchler, İkaz Işıkları, Kaçak Akım Rölesi, Kompakt Şalterler, Kondansatörler, Kontaktörler, Kumanda Butonları, Motor Koruma Şalteri, Otomatik Sigortalar, Pako Şalterler, Reaktörler, Röleler, Şalt Güç Kaynakları, Haberleşme, Ölçüm, Sensörler, Sınır Şalterler, Sürücüler, Trafolar, Transdüser Ve Zaman Saatleri Gibi Ürün Çeşitleri Bulunmaktadır. Emas, Entes, Global, Legrand, Schneider, Siemens Markalarına Ait Kaliteli Şalt Malzemelerini Uygun Fiyatlarla elektrikmalzemelerimiz.Com’da Bulabilir, Güvenli Ödeme Seçenekleri İle Sahip Olabilirsiniz. 

Şalt Malzeme Ekipmanları  Son Derece Korumalıdır. Kısa Devre, Aşırı Yük Ve Toprak Hatasında Koruma Sağlamaktadır. İzolasyon; Hatalı Bulunan Ekipmanları Devrenin Geri Kalanlarından İzole Ederek Çalışmaktadır. Kontrol; Anahtarlama İşlemini Yapmak İçin Devrelerin Kontrolünü Sağlamaktadır. Tüm Malzemelerin Özellikleri Ve Kullanım Alanları Birbirinden Farklıdır. Şalterler; Enerji Sisteminin Açılıp Kapanmasını Sağlayan Bir Cihazdır. Bu Yüzden Devrenin Başına Yerleştirilmektedir. Sigortalar; Evlerde, Tesislerde, Elektrikli Pano Sistemlerinde, Santraller Gibi Alanlarda Kullanılmaktadır. Hem Elektrik Bağlantısını Hem De Kontrolünü Sağlamak İçin Tercih Edilmektedirler. Analizör Sistemde Oluşan Akımı, Gerilim Ve Güç Halinde Elektriksel Parametrelerini Ölçmek İçin Kullanılan Bir Cihazdır. Trafolar; Elektrik Akımında Bulunan Şiddeti Ve Gerilimi Değiştirmek İçin Kullanılmaktadır. Otomatik Sigortalar; Bir Devrede Oluşan Yüksek Akımı Ve Kısa Devre Akımlarından Korumak Amaçlı Üretilmiş Olan Bir Anahtardır. Zaman Saatleri; Ayarlanmış Süre Aralıklarında Kontakları Üzerinden Çıkış Veren Elektriksel Bir Cihazdır. Sınır Şalteri; Makine Ve Şebekeleri, Oluşacak Bazı Hatalara Karşı Korumak İçin, Önceden Belirlenmiş Koşullar Doğrultusunda Otomatik Bir Şekilde Devreye Girer Ve Akımı Keser. Kaçak Akım Rölesi; Canlıları Elektrik Enerjisinin Kötü Etkilerinden Korumaya Yarayan Elektrik Malzemesidir. Yaşam Alanlarımızda Kaçak Akım İle Oluşabilecek Tehlikeye Karşı, Kaçak Akım Koruma Rölesi Kullanılarak Önlem Alınmalıdır. Çalışma Prensibi Gereği, Hayat Ve Yangın Koruma Özelliği İle Elektrik Tesisatında Meydana Gelebilecek Olumsuz Durumlara Karşı Koruma Sağlar. Şalt Malzemelerinin, Özelliklerine Göre Fiyatları Farklılık Göstermektedir. Yapı Marketimizden Çeşitlerine Göz Gezdirebilir, Fiyat Karşılaştırması Yapabilirsiniz.

En Kaliteli Şalt Malzemeleri Çeşitleri, Hızlı Kargo İmkanı İle elektrikmalzemelerimiz.Com’da. İndirimli Fırsatları Kaçırmayın! Online Olarak Satın Alın, Kapınıza Kadar Gelsin!

Kablolu Kablosuz Makaralar, Ray & Topraklama Ürünleri, Plastik & Çelik Sustalar, Rögarlar, Çivili Kroşeler,  Dubeller Vidalar, Plastik Rakorlar ,Galvaniz Ürünler, Tesisat Boruları, Plastik Spiralller(Siyah) Plastik Spiralller(Siyah)(Telli), , Meks Serisi H.Free Borular, Atülü Borular, Çelik Spral Borular, Pvc.Alev Yaymayan Boy Borular, Dirsek Ve Muflar Alev Yaymayan, Fiş / Prizler, Fiş Prizler, Ara Puarlar, Duy Ve Fişler, Grup Prizler, Kauçuk Fişler, Kauçuk Grup Prizler, Priz Ve Golyatlar, Sanayi Tipi Fiş Ve Prizler, Ev / İşyeri Gereçleri, Aspiratörler,3 Atık Su Seviye Flatörü, Bant Çeşitleri, Kablo Bağları, Kablo Toplama Spralleri, Monofaze Basınç Şalteri, Plastik & Gloplar, Su Seviye Flatörü, Kasa Ve Buatlar, Buatlar ,Norm Kasa (Turuncu), Norm Buat (Turuncu), Geçmeli Derin Kasa (Turuncu), Tünel Kasa Tünel Buat, Alçipan Kasa Turuncu, Sigorta / Grupları, Kompak Şalterler, Kontaktörler, Monofaze Kaçak Akım, Monofaze Sigorta, Termik Roleler, Trifaze Kaçak Akımlar, Trifaze Sigorta, İzolatörler, Mini İzalatörler, Orta Boy Konik İzolatör, Büyük Boy İzolatör, Makara İzolatör, Tarak İzolatör, Yangın Alarm Sistemleri, Sirenler, Yangın Butonları, Yangın Alarm Santrali, Akü Ve Aksesuarlar, Kablo Kanalı Ve Aksesuar, Kablo Kanalları, Hareketli Kablo Kanalları, Delikli Kablo Kanalı Gri , Delikli Kablo Kanalı Mavi

Ve Bir Çok Elektrik Malzemeleri Satışı Yapılmaktadır Siz Listenizi Gönderin Arkadaşlarımız Fiyat Versin

Sohbeti aç
1
Aradığınızı bulamadınız mı?
Merhaba ben Batuhan !
Hoşgeldiniz,
Tesisat & Altyapı - elektrikmalzemelerimiz.com ile ilgili bilgi almak istermisiniz?